מה הקשר בין הרגעת תינוקות ובין פופים?

לא פשוט להרגיע תינוקות, או לפחות לא פשוט להרגיע את רובם. סביר להניח שכבר מצאתם את עצמכם מנסים להרגיע את התינוק שלכם ולגרום לו להפסיק לבכות במשך לא מעט זמן. לאחר שהרמתם אותו, הקפצתם אותו וניסיתם שפע דרכים שעובדות בחלק מהפעמים ובפעמים אחרות לא, כבר לא ידעתם מה עוד ניתן לעשות וגם אתם כבר רציתם לנוח ולא לשמוע את הצעקות והבכי שלו.

כשהתינוק הקטן מתחיל לצרוח ולא מפסיק, אנו מרגישים חסרי אונים, במידה שאנחנו לחוצים בזמן או ממש עייפים, אנחנו עשויים גם לחוש תסכול רב. אם אתם מזדהים אם הכתוב, וודאי תשמחו לדעת שיש דרכים נוספים שיכולות לגרום לתינוק להירגע, כמו למשל באמצעות פוף מפנק.


פופים לתינוקות – הרכות המרגיעה של הפוף

כשמניחים תינוק על פוף רך ונעים, הפוף אוחז את התינוק מכל צדי גופו, מכיל את כל משקלו ומרגיע אותו. מעבר להשכבת התינוק על הפוף כאשר הפוף נמצא על הרצפה, תוכלו גם להיעזר באדם נוסף – בבן או בת הזוג, במטפלת או בחבר/ה ולנסות דרכים נוספות שיכולות להרגיע את התינוק. 

תוכלו להשכיב את התינוק במרכזו של הפוף, לבקש מבן/ בת הזוג, המטפלת או החבר/ה להרים צד אחד של הפוף כשאתם מרימים את הצד השני ולנענע את הפוף בעדינות. התחושה הנעימה והרכות של הפוף תשקיט את התינוק והוא ישכב לו על הפוף ויירגע.


מגוון סוגים של פופים איכותיים

תוכלו למצוא מגוון סוגים של פופים רכים שמתאימים לתינוקות, כמו למשל: פוף שוגי עגול, רך וקטן שעשוי משתי שכבות של לייקרה, את הפוף ניתן לכבס. פוף זה מתאים לתינוקות מגיל אפס ועד גיל שלוש. 

תוכלו גם למצוא פוף שוגי עגול וגדול, פוף זה מתאים גם לתינוקות וגם לילדים. הפוף עשוי משתי שכבות של לייקרה וניתן לכבס אותו. פוף נוסף הוא פוף שוגי לתינוק וגם הוא רך ביותר ומיועד לתינוקות. הפוף מכיל שתי שכבות לייקרה וניתן לכבס אותו. הפופים מגיעים בצבעים שונים, כך שאפשר להתאים אותם לעיצוב של החדר ולגוונים ששולטים בו.


רוצים לקנות פוף צבעוני לתינוק שלכם ולראות איך הוא נרגע?

במידה שאתם מעוניינים לרכוש פוף לתינוק שלכם, אתם מוזמנים להגיע אלינו – אל גרין בננה ולמצוא מגוון פופים איכותיים שמתאימים לתינוקות ויכולים להרגיע אותם – ואתכם. אנו נמצאים באזור תעשייה שילת, ליד מודיעין. תוכלו למצוא באזור גם מקומות חניה רבים ובחינם. בעת הביקור אצלנו נוכל לסייע לכם לבחור את הפוף שמתאים לכם. 

אם לא מתחשק לכם לצאת מהבית, אנו מבינים אתכם בהחלט. בחורף הקר, לא תמיד נעים לצאת החוצה, אז אם לא מתחשק לכם להתחיל לנווט בדרכים ולהגיע אלינו, תוכלו לבצע הזמנה ישירות מהאתר המאובטח שלנו והפוף יישלח אליכם. 

הפופים שלנו מגיעים עם אחריות של שנה על רוכסנים ותפרים ותוכלו ליהנות מהם במשך זמן רב. במידה שאתם מעוניינים לשאול שאלה, תוכלו לפנות אלינו באמצעות הטלפון, לייב צא'ט, מייל, וואטסאפ או פשוט למלא את טופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם עוד דרך נפלאה להרגעת התינוק.