גרין בננה - הבית של הפופים בישראל

פופים מפנקים מיוצרים כחול לבן במגוון סגנונות צורות גדלים וצבעים

את גרין בננה הקמנו בשנת 2007 מתוך חזון לתכנן ולייצר פופים חדשניים, מעוצבים, נוחים ואיכותיים.


היינו הראשונים להוציא לשוק דגמים מעוצבים מקוריים ששברו את הצורה המסורתית של שקי הפוף הקונבנציונליים. הפכנו את הפוף לרהיט המשתלב נפלא בכל מקום שתבחרו.


במבחר הבדים ניתן למצוא: בדי ריפוד משובחים המגיעים מאיטליה, בדים מלייקרה איכותית, בדים עמידים לנוזלים המיועדים גם לבחוץ, בדי קנווס עם מבחר דוגמאות המעניקות מראה ייחודי לדגמים ובדי דמוי עור איכותיים קלים מאוד לניקוי ונוחים במיוחד.


הפופים שלנו בעלי מגוון צורות, צבעים וגדלים ותחזוקתם לניקוי קלה מאוד. עיצוב הפופים שם דגש על תמיכה מלאה לגב ולרגליים. הפופים תומכים בגוף באופן מלא.


הפופים שלנו מתאימים לחדרי ילדים, חדרי נוער, סלון, פינות משפחה, קולנוע, גינות, ספריות, מועדוניות, צהרונים, חינוך מיוחד, משרדים וכל מקום שתבחרו. כמו כן אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מעצבי פנים ומשרדי אדריכלים.

 

ניתן להזמין דרך האתר (בתפריט "חנות אונליין") באמצעות כרטיס אשראי או PayPal. אנחנו שולחים לכל חלקי הארץ. כמו כן ניתן להגיע להתרשם מהתצוגה הנמצאת באזור תעשייה שילת ליד מודיעין (בניין רמי לוי הישן, מתחת לeurostock).


הפופים שלנו נראים ב"אח הגדול" של MTV Asia, חברת הוט, חברת WeFi, משרדי חברת קונדואיט, מלון חוף נחשולים, צהרוני בית עמנואל ועוד לקוחות רבים.