גרין בננה - הבית של הפופים בישראל

פופים מדליקים מיוצרים כחול לבן במגוון סגנונות צורות גדלים וצבעים

את גרין בננה הקמנו בשנת 2007 מתוך החזון לתכנן ולייצר פופים חדשניים ומקוריים שישלבו נוחות ועיצוב מחוץ לקופסא. היינו הראשונים בארץ להוציא לשוק דגמים מעוצבים מקוריים ששברו את הצורה המסורתית של שקי הפוף הקונבנציונליים ללא הצורה המוגדרת. הפכנו את הפוף לרהיט המשתלב נפלא בכל מקום או פינה שתבחרו.


במבחר הבדים ניתן למצוא: בדי ריפוד משובחים המגיעים מאיטליה, בדים מלייקרה איכותית, בדי קורדורה עמידים לנוזלים המיועדים גם לגינה, בדי קנווס עם מבחר דוגמאות המעניקות מראה ייחודי לדגמים, בדי פרווה סינטטית ובדי דמוי עור איכותיים קלים מאוד לניקוי ונוחים במיוחד.


הפופים שלנו בעלי מגוון צורות, צבעים וגדלים ותחזוקתם לניקוי קלה מאוד. עיצוב הפופים שם דגש על תמיכה מלאה לגב ולרגליים. הפופים נותנים תמיכה לגוף באופן מלא.


הפופים מתאימים לחדרי ילדים, חדרי נוער, סלון, פינות משפחה, קולנוע, גינות, ספריות, מועדוניות, צהרונים, חינוך מיוחד, משרדים וכל מקום שתבחרו לשדרג. כמו כן אנחנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מעצבי פנים ומשרדי אדריכלים.

 

ניתן להזמין דרך האתר (בתפריט "חנות אונליין") באמצעות כרטיס אשראי או PayPal. אנחנו שולחים לכל חלקי הארץ. כמו כן ניתן להגיע להתרשם מהתצוגה הנמצאת באזור תעשייה שילת ליד מודיעין (בניין רמי לוי הישן, מתחת לeurostock).


ניתן למצוא את הפופים שלנו ב"אח הגדול" של MTV Asia, חברת הוט, חברת WeFi, משרדי חברת קונדואיט, בנק דיסקונט, מלון חוף נחשולים, צהרוני בית עמנואל ועוד לקוחות רבים ברחבי הארץ.