לקוחות ממליצים על הפופים שלנו


"הכי פופים שיש, ממליצים עליכם בחום לכל חברינו!"

תודה רבה על המשלוח המהיר, הדגמים הגיעו והם מקסימים אפילו יותר ממה שראינו בתמונות, אנחנו נהנים מכל רגע. ממליצים עליכם בחום לכל חברינו!

משפחת בכר, זיכרון


"חייבים להוסיף עוד 2 פופים בהמשך"

קיבלנו את הפופים היפים, מיקמנו אותם בחדר המשפחה ומאז כולם רבים מי ישב על הספה, ומי על הפוף המרובע. חייבים להוסיף עוד 2 פופים בהמשך, נתקשר בקרוב.

משפחת קציר


"איזה יופי נראה עכשיו חדר המשפחה שלנו!"

איזה יופי נראה עכשיו חדר המשפחה שלנו!! טוב שלקחנו בסוף את שלושת ה'איגויים', לכולם יש מקום לשבת וגם לחברים שמגיעים, משחקים כל היום ב-ווי ונהנים עד הגג!

תודה, משפחת שמיר

"רוצות להודות לכם על השירות והעזרה"

שלום. קודם כל הפופים הגיעו בשלום למרות החששות, לא נגרם כל נזק בגלל המרחק. אנחנו רוצות להודות לכם על השירות והעזרה בבחירת הצבעים והדגמים בטלפון, הכל מתאים כל-כך אפילו הפופ הירוק בדיוק יצא בצבע של הקיר והכריות רצפה מתאימות לשטיח.

תודה יעל וטל

"חייבת להמליץ!"

עובדת עם גרין בננה בשנים האחרונות ומקבלת שרות מצויין, איכות מוצרים גבוהה ומחירים מצויינים. לא מאכזב. תמיד יש מבחר גדול של פופים- צבעים, בדים, סוגים....ותמיד גם משהו חדש ויפה במיוחד. בקיצור...ממליצה בחום!

סטודיו קטינא


"תודה על היעוץ והעזרה!"

הפופים שלכם משמשים עכשיו פינה שקטה ונעימה לכל ילדי הצהרון. הצבעים שהצעתם התאימו כל כך והפכו את המקום להרבה יותר צבעוני ויפה. תודה לכם 'גרין בננה'.

הצהרון של סימה

"רכשתי אתמול פשוט מושלם"

רכשתי אתמול פשוט מושלם! מצרפת תמונות... 

רויטל ציפרוט


עוד המלצות כאן למטה (לחצו להגדלה) 

חץ