פוף לחדר ילדים

איך בוחרים פוף לחדר ילדים?


אם יש לכם ילדים, בוודאי חשבתם לפחות פעם אחת פעמיים איך להפוך את חדר הילדים לחדר שנוח ונעים לשהות בו. פופים לילדים הם דבר נהדר. ילדים אוהבים מאד לשחק ולשבת על פופים, והפופים בעצמם תורמים הרבה בגלל שאפשר להשתמש בהם בכל כך הרבה דרכים.

כשבוחרים פופים לחדר ילדים, חשוב לשים לב לצבעים של החדר עצמו: צבע הקיר, שטיח, הריהוט וכו, כדאי לקחת בחשבון גם את הצבעים האהובים על ילדיכם, אך בהנחה שעיצבתם את החדר בהתאם למה שהילדים שלכם אוהבים, לא אמור להיות קשה למצוא פופים לילדים בצבעים שהילדים יאהבו ושיתאימו גם לצבעים של החדר. המגוון גדול מאד.

צפו בפופים לחדרי ילדים שלנו: דגם איגו, דגם טף, דגם שוגי.

כמו כן, קיימים מספר סוגים של פופים, חלקם גמישים יותר וחלקם פחות. יש פופים שהם כמעט כמו כורסא או מיטה. יש פופים שמתאימים לפינה, גמישים שאין להם צורה משלהם וזה מה שהופך אותם לכל כך נוחים. אנחנו בגרין-בננה מנסים לתאם את הפופים ללקוחות שלנו, גם כי אכפת לנו שלכל פוף יהיה בית חם  (טוב, צחקנו. כמעט), וגם בגלל שאנחנו דואגים שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים. 

לאיזה גילאים הפופים מתאימים?

פופים מתאימים לכל גיל, אין ילד שהוא צעיר מדי ואין מי שמבוגר מדי. מהרגע שתינוק מוכן לשבת בכוחות עצמו, אפשר לשים אותו על פוף ולראות כמה הוא אוהב את הרעיון. אחרי שהוא כבר מתחיל ללכת יוכל להנות מהפופים בחדר הילדים בדיוק כמו שהגדולים נהנים מהם.

שבוחרים פופים לילדים, מומלץ לתת לילדים להחליט איזה סוג הכי נוח להם. בגרין בננה יש לנו פופים מעוצבים בצורת כסא, פופים גמישים המתעצבים לפי הגוף, פופים עגולים מרובעים ועוד ועוד.