פופים לגינה

איך בוחרים פופים שמתאימים לגינה?

אם יש לכם גינה, סביר שאתם רוצים לבלות בה. ואם אתם מעוניינים לבלות בגינה שלכם, זה אומר שאתם זקוקים למקומות ישיבה נוחים. כידוע, כסאות פלסטיק לגינה, ואפילו כסאות עץ ומתכת, אינם נוחים עד כדי כך שכייף לשהות בהם שעות על גבי שעות...וזה מה שאתם מעוניינים לעשות, כשאתם מבלים בגינה לא?  אז מה עושים? מחפשים פופים!

כשאתם בוחרים פופים לגינה, חשוב לדעת שקיימת אפשרות לקנות פופים מעוצבים, שיתאימו לסנגון הבית והריהוט הקיים במרפסת או על הדק שלכם. ניתן לבחור בפוף גמיש או בפוף מעוצב עם צורת כורסא וכו, וכדי לדעת איזה סוג הכי מתאים לכם, כדאי להביא צילום של המקום או מידות וכך יהיה קל יותר לבחור. בגרין בננה אנחנו משרתים לקוחות המעוניינים לקנות פופים מכל הארץ.

האם לבחור בפוף גמיש המקבל את צורת הגוף או בפוף המעוצב כבר בצורת כסא כורסה או ספה?

התשובה לשאלה זו תלויה בעיקר בכם. בדיוק כמו שיש אנשים שאוהבים מזרנים קשיחים, ויש שאוהבים מזרנים גמישים יותר, לכל אדם מתאים פוף שונה. קיימים פופים בבדים שונים כמו הגמישים מהלייקרה, אלו בצורת כיסא שנותן תמיכה לגב ולידיים, או בצורת כורסא וספה. אנחנו בגרין בננה נשמח לעזור לכם למצוא פוף שישמח אתכם.

כמובן, קיימות גם דרגות שונות של גמישות, ומה שמרגיש לאחד כפוף גמיש במיוחד, לאדם השני ירגיש כמו פוף קשיח. תלוי גם מי מתכונן לשבת על הפוף אם ילד או מבוגר וכו'.

אם אתם בוחרים לקנות פופים לגינה, בגרין בננה יש מגוון פופים מתאימים. את הפופים שלנו ניתן לשים על מרפסת או על דק, רצוי לשמרם בצל תחת קירוי של פרגולה, שימשייה או פשוט לכסות אותם כאשר לא בשימוש, כך תוכלו להנות מהם לאורך תקופה ארוכה.

מחפשים לקנות פופים לגינה? צפו במבחר הפופים שלנו המתאימים לגינה