פופים לפינת משפחה

פינת משפחה מעוצבת ומפנקת רק עם גרין בננה

אצלינו בגרין בננה מתמחים בעיצוב קולקציית פופים ייחודית שתעניק לפינת המשפחה שלכם מראה מעוצב ומרשים. בגלריה העשירה שלנו באתר תוכלו להתרשם ממגוון עיצובים רחב של פופים בסגנונות שונים איתם תוכלו לעצב פינת משפחה חמימה ומפנקת וליהנות מבריאות ונוחות בזמן הבילוי המשפחתי שלכם.

פופים מעוצבים

הפופים המעוצבים שלנו מתאימים לעיצוב פינת ישיבה משפחתית בסגנונות שונים. תוכלו ליהנות מפופים בעיצוב של כורסא עם הדום לרגליים בעלת מערכת ישיבה התומכת בגב. אנחנו מקפידים על עיצובים מדליקים של קולקציות מגוונות המתאימות לעיצובים שונים של פינות משפחה.

מגוון רחב

בגלריה שלנו באתר תוכלו להתרשם ממגוון הקולקציות הרחב של עיצוב פופים לפינת משפחה.

את הפופים שלנו תוכלו למצוא בעיצובים של כורסת ישיבה עם הדום לרגליים, פופים ללא משענת ועוד מגוון פופים מעוצבים. קולקציות העיצוב שלנו מותאמת לגילאים שונים ולמגוון סגנונות עיצוב: קולקציית פופים לילדים ונוער, פופים למבוגרים, עיצובים קלאסיים, מודרניים ועוד. אצלנו בגרין בננה תיהנו מפופים לפינת משפחה באיכות בד גבוהה ואיכות התפירה הטובה ביותר.

שדרוג עיצוב

פינת הישיבה המשפחתית שלכם היא המקום החם והמפנק בו כל המשפחה יכולה לנוח יחד ולבלות זמן איכות משפחתי. עם הפופים היחודיים שלנו בגרין בננה תוכלו לעצב כל פינה משפחתית ולשדרג את אופי העיצוב שלה לעיצוב מודרני ומקורי. בנוסף, עם הפופים המעוצבים שלנו תוכלו לנוח באמת וליהנות מאיכות ישיבה מפנקת.

במרפסת של הנערות

צבעים

בגרין בננה מספקים לכם פופים לפינת משפחה במגוון צבעים. אם התרשמתם מאחד העיצובים שלנו בגלריה תוכלו לפנות אלינו ולהזמין את הדגם הרצוי בצבע המועדף עליכם. עולם העיצוב הוא עולם עשיר ומהנה ואנחנו בסטודיו גרין בננה מעניקים לכם את כל האפשרויות לעיצוב פינת משפחה מרשימה.

פופים בהזמנה אישית

אחד היתרונות הבולטים שלנו בסטודיו גרין בננה היא חופש הפעולה של הלקוח בעיצוב וביצירה של פופים לפינת משפחה. אם אתם מעוניינים בשילוב פופים בעיצוב פינת המשפחה שלכם אנחנו נשמח לעצב עבורכם את סגנון הפופים הרצוי לפי הזמנה אישית.

שדרגו את העיצוב עם הפופים שלנו – היכנסו כבר עכשיו לגלריה שלנו ותיהנו ממגוון עיצובים.