פופים למשרד

גם בהייטק צריכים מקום להירגע!

שמעתם פעם על חדר פופים? לא? האמת שזה לא מפתיע. חדר פופים הוא מושג לא נפוץ, בגלל שבדרך כלל, כשמדברים על פופים, משלבים אותם בחדר אחר ומרוהט. במקרים האלה, הפופים הם מושב נוח לשקוע בו, ולעיתים, משתמשים בפופים כדי ליצור פינות הרגעה או קריאה.

במשרדי הייטק יש עשרות, ולפעמים מאות, אנשים שיושבים בכיסאות קשיחים, ליד שלחן, ומול מסך מחשב, במשך כמה שעות רצופות במהלך היום. דבר זה לא בריא במיוחד ובנוסף, קשה לעובדים לשמור על רמת היעילות שלהם לאורך זמן. ב-גרין בננה עבדנו קשה כדי לחשוב על רעיון שיכול לעזור לכם ולעובדים שלכם.חדר פופים במשרדי הייטק בא לעזור לכם לפתור את הבעיה הזו. בחדר פופים, ממלאים את החדר עם כמה פופים שרוצים, במטרה לתת לעובדים מקום לחשוב, לנוח, ואולי גם לעבוד, כשהם יושבים בתנוחה שונה ונהנים מהיכולת להירגע ולשחרר קצת את האיברים. חדר פופים עלול להחזיר לכם את ההשקעה תוך זמן קצר, העובדים הופכים יעילים יותר לאחר השהות בו ואתם מרוויחים.

איזה פופים כדאי לקנות כשמתכננים חדר פופים?

אם אתם מעוניינים לעצב חדר פופים במשרד שלכם, כדאי לתכנן איזה פופים אתם מעוניינים לקנות. אנו ממליצים על פוף דגם "סולו", שהוא בעצם כמו כורסא אך עשוי בד ריפוד או עור מתועש. בנוסף פוף דגם "קובי", זהו פוף קובייה גבוה שניתן לשקוע בתוכו בשיא הנוחות ולקום ממנו בקלות. פוף "גלקסי" דגם חדש ארוך ומעוצב לפי אורך הגוף. והדגם המפנק ביותר הוא "ביג לונה" זוהי בעצם כורסה רחבה ומפנקה הכוללת גם הדום לרגליים כך תהנו ממנוחה מלאה (ונוחות מפנקת) לכל אורך הגוף.

ב-גרין בננה נשמח לעזור לכם לחשוב ולתכנן את חדר הפופים שלכם בצורה הטובה והיעילה ביותר. אל תשכחו להביא את מידות החדר / השטח אותו תרצו לעצב. כדאי לחשוב גם על הבד ממנו עשוי הפוף. ניתן לחלק את הפופים לאלה העשויים מעור מתועש, בד קנבס עם דוגמאות, אלה העשויים מבד קורדורה עמיד לנוזלים ואלו מבדי לייקרה גמישים הנמתחים לפי צורת הגוף.

מחפשים לשדרג את המשרד ולפנק את העובדים שלכם בחדר פופים? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור לכם בצורה הטובה ביותר.