כתבו עלינו

להתכרבל בפוף...

החורף מגיע ואתו ההתכרבלויות הנעימות והמרגיעות שעושות חשק להישאר מתחת לשמיכה. הרהיטים המתאימים ביותר להתחפרות והתכרבלות הם הפופים.

ב"גרין בננה" שדרגו את הפוף הסטנדרטי לכדי רהיט יפה ונוח להפליא. הדגמים מעוצבים בצורות לא שגרתיות ובמגוון שילובי צבעים ודוגמאות המעניקים עניין לכל חלל בו הם משתלבים.

המילה פוף מזכירה מיד את הכריות הגדולות ממולאות הקרקר, נטולות הצורה הקיימות כיום בשוק. לכן חיפשנו ב'גרין בננה' מענה איכותי אחר לרהיט רך נוח ויחד עם זאת מעוצב כך שיתמקם בכבוד רב אף בסלון הביתי', וכך עשו, במקביל לצורות מודרניות ולטקסטורות ייחודיות, הפופים גם רכים ונוחים. הם בעלי משענת לגב והדום לרגליים ובזמן הישיבה מקבלים את צורת הגוף היושב עליהם ומעניקים לו תמיכה מלאה. הדגמים עשויים מבדים איכותיים כמו קנבס, עור וזמש וקיימים במגוון גדלים. 

פורסם ב-"סגנון", מעריב.


הסטודיו של "גרין בננה"

בתוך אזור התעשייה של שילת ליד העיר מודיעין, קיים הסטודיו של "גרין בננה". מבחר מרהיב של דגמי ישיבה פופיים, מקסימים ומפנקים. מעוצבים בטוב טעם, עשויים בדי ייבוא אטלקיים, דגמי הישיבה מתאימים לפנים הבית וגם לגינה.  

שווה קפיצה! מרכז הארץ. בסטודיו המבחר הגדול נמצא על המדפים, אני רכשתי 2 דגמים של 'ביג לונה' בצבע שמנת, העפתי את הספה מ'איקאה' וכל מי שנכנס מתפעל מהשינוי. 

פורסם ב-"סלונה"


מעצבת פנים ממליצה

תהליך עיצוב דירה הוא בין התהליכים הקסומים בעיניי, כשאני מתחילה לחשוב על הקו העיצובי של בית, דירה עסק או כל חלל אחר, אני יודעת שבשלב כלשהו הפופים של גרין-בננה יכנסו לתמונה.

מראה מעוצב

אחד היתרונות הגדולים בעבודתי כמעצבת פנים הוא היכולת להשפיע על קו חדש של עיצוב ולהעניק ללקוחותיי את האפשרות ליהנות ממוצרים יחודיים ונוחים. כשאני נדרשת לעצב דירה, בית, עסק או כל חלל הדורש פינת ישיבה אני תמיד משלבת בעיצוב את הפופים המקוריים של גרין בננה. כל פינת ישיבה המורכבת מהפופים האלו הופכת לאטרקציה המשלבת נוחות איכות ועיצוב מרשים.

שדרוג האווירה

פופים תמיד משדרגים את האווירה והופכים להיות מעין "פינת מנוחה מפנקת", שימוש בפופים מעניק שלווה ורוגע ויוצר סביבה בה אפשר להתרפק לזמן מה. הפופים של גרין בננה הם פתרון מושלם והם מעניקים את איכות הישיבה והנוחות של פוף ומשרים מראה מעוצב המותאם לעיצוב הפנים של חלל הבית או הדירה.

פופים איכותיים

אני בוחרת להמליץ ללקוחותיי על הפופים של גרין בננה ולשלב אותם במגוון העיצובים השונים בעיקר בשל האיכות הגבוהה של הפופים.

פופים יכולים להתבלות ולהיקרע כאשר אינם באיכות יצרן גבוהה אך הפופים של גרין בננה עבורי הם מספר אחת! הפופים נתפרים ברמת תפירה הגבוהה ביותר, סטודיו גרין בננה בוחר בשימוש בבדים נעימים למגע אך בעלי עמידות וחוזק לאורך זמן.


ערך בריאותי

מעבר לערכי העיצוב המרשימים ולאיכות הפופים של גרין בננה, אחת הסיבות שבגללן אני תמיד משלבת את הפופים בעיצובים שלי הוא הערך הבריאותי המוסף הנלווה לפופים. בגרין בננה מייצרים פופים בצורת כיסא והדום לרגליים המעניק מערכת ישיבה נוחה ותמיכה מלאה לגב ולאגן במהלך הישיבה. הערך הבריאותי המוסף, העיצוב המקורי והקולקציות השונות גורמות לי לבחור שוב ושוב בפופים של גרין בננה.

אם גם אתם מעוניינים בשילוב פופים בעיצוב הבית או הדירה שלכם אל תתפשרו – הסטודיו של גרין בננה מעניק לכם עיצובים מיוחדים בשלל צבעים, נוחות, בריאות והמחירים אטרקטיביים ביותר.